Ինչպե՞ս կարող եմ աջակցել երեխաներին
Կան մի քանի հարմար տարբերակներ, որոնց միջոցով կարող եք աջակցել երեխաներին և դառնալ ՍՕՍ ընկեր՝ նվիրատվություն կատարելով։
Նվիրաբերել Հիմա
• Նվիրաբերե՛ք Ձեր Ծննդյան Տարեդարձի Նվերները
Բազմապատկե՛ք Ձեր երջանկությունն ու օրհնությունները՝ Ձեր հոբելյանական նվերներն ուղղելով այն հայ երեխաներին, ովքեր կորցրել են ծնողական խնամքը կամ կանգնած են այն կորցնելու վտանգի առաջ։ Մեր միջոցով Դուք նրանց կյանքը լուսավորելու և Ձեր տոնն էլ ավելի բովանդակալից դարձնելու հնարավորություն ունեք։
Իմանալ ավելին
• Ամսական նվիրատվություն / բանկային հաշիվ
Դուք կարող եք ամսական նվիրատվություն կատարել Ձեր բանկային հաշվի միջոցով, եթե չունեք մաստեր, վիզա կամ ԱրՔա քարտ: Դա կարող եք կատարել բանկային ընթացակարգի կամ Ձեր բանկային բջջային հավելվածի միջոցով:
• Աշխատավարձի մի մասի նվիրատվություն
Աշխատավարձի նվիրատվությունը շատ հարմար և արդյունավետ միջոց է մեր ընկերների/դոնորների համար՝ աջակցելու ՍՕՍ-ի երեխաներին՝ յուրաքանչյուր ամիս իրենց աշխատավարձից հանելով ընտրված գումարը/մասնաբաժինը և այն պարբերաբար և ավտոմատ կերպով փոխանցելով Հայաստանի ՍՕՍ Մանկական գյուղերին որպես նվիրատվություն:
• Ամսական նվիրատվություն/քարտ
Ամսական նվիրատվությունը ապահովում է զգալի հարմարավետություն և առավելություն մեր դոնորների/ընկերների և մեր կազմակերպության համար: Ընտրելով այս մեխանիզմը՝ դուք կարող եք շարունակաբար աջակցել երեխաներին՝ առանց կանոնավոր առկա գործարքների անհրաժեշտության:
Դեռ ունե՞ք հարցեր: Գրեք մեզ
Եթե ունեք հարցեր կամ լրացուցիչ տեղեկությունների կարիք ունեք, մեր թիմը պատրաստ է Ձեզ օգնել: Լրացրեք ստորև ձևաթուղթը և մենք հնարավորինս շուտ կկապվենք ձեզ հետ: Ձեր ներգրավվածությունը շատ կարևոր է մեզ համար երեխաներին և ընտանիքներին աջակցելու հարցում: Եկեք միասին կատարենք դրական փոփոխություններ:

Dedicate your AnniversaryAmplify your happiness and blessings by channeling your anniversary gifts towards Armenian children who have experienced the loss of parental care or are in danger of facing it. Here you have the opportunity to bring light into their lives and make your celebration even more meaningful.Learn More -
Monthly Donation/ Bank accountYou can donate monthly through your bank account if you don’t have a master, visa, or any ArCa card. Via a manual procedure at the bank or by using your banking mobile application.Learn More -
Salary Fraction DonationPayroll donation offers a highly convenient and efficient way for our friends/donors to support SOS children. By deduct a chosen amount/ fractions from their salary each month and transfer it regularly and automatically to SOS Children's Villages in Armenia as a donation.Learn More -
Monthly Donation/ CardMonthly Donation offer significant convenience and benefits for our donors/friends and our organization. By opting this mechanism you can support children on an ongoing basis without the need for regular manual transactions.
Still have Questions? Write us!
If you have any queries or need further information, our team is here to help! Feel free to reach out to us with your questions, and we'll get back to you as soon as possible. Your curiosity and engagement are important to us as we work together to support children and families. Ask away, and let's make a positive impact together!